مرا به خاطر بسپارفراموشی کلمه عبور

... نسخه نهایی پورتال به زودی با سرور اختصاصی ....

فروشگاه نیازمندی ها شبکه اجتماعی

گروه ها :: خياطي و بافتني
فروش آنلاینفروشگاه آرتاکاوا


ژاکت بافتنی :: بافت ژاکت بافتنی با الگوی بافت

آموزش بافت ژاکت بافتنی با الگوی بافت... ویژه کاربران آرتاکاوا...
 
برای بزرگنمایی بر روی عکس ها کلیک کنید
 
 
آموزش بافت ژاکت بافتنی با الگوی کامل بافت آستین یقه و حلقه راهنمای بافت کامل بیشتر اشکالات شما در بافت ژاکت رو برطرف می کنه.
 


الگوی اصلی ژاکت
 

الگوی بافت قسمت پشت و جلوی ژاکت (الگوی1 )
 

الگوی بافت کامل آستین (الگوی 2)

برای بافت این ژاکت که بیشتر جنبه آموزش برای علاقمندان داره 127 دانه سربندازید و برای هر قسمت جلو 70 دانه سربندازید به اندازه 6 سانت کشباف ببافید بعد با استفاده از الگوی شماره 1 بافت رو ادامه بدید.

اگه دوست داشتید می تونید این مدل رو ببافید اگه نه می تونید هر مدل دیگه ای رو که مد نظر دارید ببافید با استفاده از نقشه براحتی حلقه و یقه را ببافید در نقشه بافی هر مربع یک دانه به حساب می آید. برای بافت آستین هم از الگوی شماره 2 استفاده کنید و به راحتی می تونید آستین رو ببافید البته این الگو نیمه است.

برای بافت آستین شما 55 دانه سربندازید 7.5 سانت کشباف ببافید و بعد طبق الگوی بافت آستین ادامه بافت را ببافید در ادامه بافت ابتدا سجاف را می بافید برای این کار از هر دو طرف دانه بگیرید و کشباف ببافید و بعد از بافت سجاف یقه را طبق راهنما ببافید برای بافت یقه 124 دانه نیاز دارید این دانه ها را از دور یقه بگیرید و بافت کشباف به اندازه 41 رج ببافید


روی الگوی بافت یقه شما یک دو تا یکی می بینید این همان جادکمه ای است که برای یقه گذاشته شده. در صورت تمایل می تونید جیب هم ببافید.

امیدوارم که این بخش آموزشی با الگو برای همه مفید بوده باشه.کاربر گرامی به دلیل افزایش بهنای باند و هزینه ی زیادی که متحمل شده ایم تا این پرتال بروز شود خواهشمندیم مبلغ 1000 تومان در قسمت افزایش اعتبار واریز کنید . حتما باید عضو باشید در قسمت منوی سایت   افزایش اعتبار ... ممنون از همه شما . نمی خواهیم این پرتال بسته شود.
حامیان آرتاکاوا

 
اختصاصی از : گروه پرتال آموزشی آرتاکاوا
www.Artakava.com

5

ارسال نظر
عدد "دو" را وارد كنيد

  • اگر نظری غیر مرتبط با این مطلب دارید ، در قسمت تماس با ما ارسال کنید.
  • نظرات حاوی (تبلیغاتی و توهین به سایر افراد) نمایش داده نخواهد شد.