مرا به خاطر بسپارفراموشی کلمه عبور

... نسخه نهایی پورتال به زودی با سرور اختصاصی ....

فروشگاه نیازمندی ها شبکه اجتماعی

گروه ها :: خياطي و بافتني
فروش آنلاینفروشگاه آرتاکاوا


لباس بافتنی مردانه :: آموزش پليور مردانه

آموزش پليور مردانه
برای بافت بعد از كشباف دونه ی اول را به میل می گیریم 1 یكی از رو 2 تا از زیر یكی از رو - 2تا زیر 1رو- 2تا زیر 1رو( جمعا 10 دانه ) 8 تا از زیر دوباره بافت قبل را تكرار می كنیم یكی از رو 2 تا از زیر یكی از رو - 2تا زیر 1رو- 2تا زیر 1رو( جمعا 10 دانه ) 8 تا از زیر تا انتهای رج.

بهتره تعداد دانه ها را علاوه بر اندازه ی دور كمر (یكی دو سانت بیشتر) طوری بگیریم كه بشود اونو به دسته های مناسب 18 تایی كه تعداد دانه ی مورد نیاز این طرح است تقسیم بشه تا طرح ما ناقص نیفته.

رج برگشت را همون طوری كه دانه ها هستند می بافیم .در رج سوم دونه ی اول را به میل می گیریم 1 یكی از رو 2 تا از زیر یكی از رو - 2تا زیر 1رو- 2تا زیر 1رو( جمعا 10 دانه ) 8 دانه ی زیر را پیچ قرینه می اندازیم مثل گیسباف دو تا پیچ چهارتایی.

یاد آوری پیچ چهارتایی 4 تا دانه ی اول را از میل سمت چپ در میاریم بعد اول دو تای اوی رو در میل چپ می گیریم و بعد دو تای دومی ( جای اونا عوض می شه ) حالا او نارو از زیر می بافیم دوباره 4 تای دوم را از میل در میاریم و جای دو تای اول را به میل چپ می گیریم و بعد دو تای دوم.

تقدم و تاخر جابجایی دانه ا جهت پیچ را تعیین می كنه اگه این كار درست انجام بشه مثل طرح در میاد.

به اندازه ای كه می خواهیم پیچ بلند بشه بافت را تكرار می كنیم مثلا 8 رج در رج 9 دوباره پیچ می اندازیم در رج 11 جای مدل ها را عوض می كنیم یعنی بالای پیچ كشباف و بالای كشباف پیچ می بافیم.

این مدل نخ زیاد مصرف می كنه بهتره فقط جلوی كار را نقشه بدین آستین ها و پشت را می توان از مدل كشبافی كه در جلو دادیم ببافیم.
4

ارسال نظر
عدد "هفت" را وارد كنيد

  • اگر نظری غیر مرتبط با این مطلب دارید ، در قسمت تماس با ما ارسال کنید.
  • نظرات حاوی (تبلیغاتی و توهین به سایر افراد) نمایش داده نخواهد شد.

تاكنون 6 نظر ارسال شده است
  • بهاره : ییخشید این آموزش از وسط شروع میشه یا من اشتباه میکنم!!!
  • ساناز : سلام خسته نباشید باعرض پوزش بایدعرض کنم به این. شیوه که. شما آموزش پلیور رو نوشتید هیچکس. نمیتونه ببافش آخه برای من که تاحالافقط شال بافتن نوشتن(بعدازکشبافت دونه ی اول رو به زیرمیگیریم)"توخط اول نوشتید" این چه معنی رو میده!!!!!
    جواب : با سلام و خسته نباشید . تا همین لحظه خیلی از کاربران همین طرح را بافتند . منتهی در مورد شما باید اصطلاخات بافتنی را در سایت مطالعه کنید و یکسری آموزش های اولیه . مطمئنا شما یکی از بهترین ها در بافتنی خواهید شد . با تشکر
  • امنه : سلام خیلی ممنونم از طرح بسیار زیبای شما استفاده کردم منتظر طرح های بعدی شما هستم.باتشکر فراوان
  • آمنه : سلام خسته نباشید خیلی ممنونم از طرح بسیار قشنگتان منتظر طرح هی بعدی شما هستم.
  • a.m : <div style"text-align: center"> &nbspمایئده دوستت دارم</div>
  • a.m : مایئده دوستت دارم