مرا به خاطر بسپارفراموشی کلمه عبور

... نسخه نهایی پورتال به زودی با سرور اختصاصی ....

فروشگاه نیازمندی ها شبکه اجتماعی

گروه ها :: خياطي و بافتني
فروش آنلاینفروشگاه آرتاکاوا


دوخت انواع شلــوار :: شلوارسایزبزرگ زنانه

شلوارسایزبزرگ زنانه
به دليل سادگي طرح در شلوار سايز بزرگ از نمايش مدل دوخته شده آن صرف نظر کره ام.
 


قبل از هر چیز باید الگو را دانلود کرده در پایین این بخش. و به مراکز کپی در شهر رفته و از آن پلات بگیرید با سایز تنظیم شده در این الگو سپس مراحل زیر را انجام داده . در ضمن دوستان کم لطفی نکنید بابت نظر!!
بخش هاي مختلف الگو :

1- تكه الگوي جلو شلوار ×2
2- تكه الگوي پشت شلوار ×2
3- تكه الگوي كمر جلو ×4
4- تكه الگوي كمر پشت ×4
مراحل دوخت شلوار :
پس از برش زدن تكه هاي الگو و درنظر گرفنت ميزان اضافه درز آنها و مطابقت خط راه پارچه با تركي پارچه، آنها را برش بزنيد. بهتر است كه تكه هاي 3 و4 را اليي بچسبانيد، به اين جهت كه اين دوتكه به صورت دوبله برش خورده و دوخته ميشوند ميتوانيد هردوتكه آنها را اليي چسب حرير بچسبانيد كه ضخامت كمر شلوار شما زياد نشود. در اين قسمت تكه برش كمر جلو  تكه شماره 3 را به تكه اصلي جلو شلوار چرخ كرده و اتو كنيد.
 
تكه شماره 4 را نيز به تكه اصلي شلوار پشت درهر دو طرف چرخ كرده و اتو كنيد. تكه جلو شلوار داراي زيپ مي باشد با كمك گرفتن از تصاوير راهنماي دوخت زيپ كه نمايش داده ایم زيپ را چرخ كنيد، درآخر زيپ را بسته و خط طراحي دوخت زيپ را با دندانه درشت چرخ خياطي چرخ كنيد و روي آنها را توسط اتوي بخار اتو كرده و فيكس كنيد.
خط درز پهلوي شلوار را برروي يكديگر قرار داده و پس از منطبق كردن درزها روي يكديگر خط پهلوي شلوار را از خط كمر تا حاشيه پایني شلوار چرخ كنيد، درز را از وسط باز كرده و اتو كنيد. خط هاي فاق جلو و پشت را نيز سرتاسري چرخ كرده و اتو كنيد.
مراحل کش کمر پشت :
در اين شلوار به دليل بزرگ بودن سايز و همچنني ايجاد راحتي بيشتر در قسمت کمر پشت از دوخت کش استفاده کنيد. به اين صورت که کمر جلو و کمر پشت را جداگانه به شلوار چرخ کنيد. قبل از دوخت درزهاي پهلو و بعد از دوخت درز فاق پشت  دقت کنيد که کمر در قسمت درز فاق پشت جهت عبور کش بسته نباشد.ابتدا فاق را بدوزيد، سپس کمر يکسره را به آن چرخ کنيد. اکنون از داخل کمر پشت کش ليفهاي به کمک يک سنجاق قفلي عبور دهيد و دو طرف آن را در هنگام دوخت خط پهلوي شلوار ثابت کنيد.
ميزان تنگي و گشادي
کش را ميتوانيد پس از پرو اندازه کنيد.


 

شلوار سايز بزرگ:
شلوار هاي پارچه اي پوششي مناسب براي همه افراد در تمام سنني مختلف ميباشد تهيه آنها با پارچه هاي ضخيم براي فصل سرد و پارچه هاي لطيف و نخي براي فصل گرم سال بسيار مناسب مي باشد ميتوانيد آنها را هماهنگ با مانتو خود تهيه كرده و مانتو شلوار ست همديگر داشته باشيد و يا در مهماني ها به همراه بلوزهاي مختلف و متنوع استفاده كنيد. 


 
گردآوری : گروه پرتال آرتاکاوا
www.Artakava.com

منبع : اختصاصی آرتاکاوا
نظرات شما باعث پیشرفت و بروز رسانی این پرتال می گردد کاربران گرامی کم لطفی نکنند!!
 
0

ارسال نظر
عدد "هفت" را وارد كنيد

  • اگر نظری غیر مرتبط با این مطلب دارید ، در قسمت تماس با ما ارسال کنید.
  • نظرات حاوی (تبلیغاتی و توهین به سایر افراد) نمایش داده نخواهد شد.

تاكنون 5 نظر ارسال شده است
  • بتول حیدری : با سلام و احترام از توضیحات خوبتون بسیار ممنونم فقط تصاویر باز نمی شود لطفا این عیب را برطرف کنید.
  • مدیر بخش خیاطی : کاربر گرامی خانم حیدری عکس ها تماما باز میشود. فکر کنم مشکل ار سرعت اینترنت شما باشد . با تشکر
  • mary : عالی بود بازم خیاطی بذارین ضمنا من مشکلی دارم درخیاطی اگرلطف کنیدپاسخ بدین وقتی لباس دوختم موقع پرو احساس میکنم دو طرف بازوبرای حرکت معذب میشه البته لباس درتن بسیارشکیل ومشخص نمیشه اما برای حرکت دستها کمی معذب هستن
  • بصیرت : بسیار عالی لطف کنید لباسهایی که با پارچه های کشی بیشتر گذاشته شود
  • ashke01 : سلام . من هر چی میزنم نمیتونم دانلود کنم لطفا کمکم کنید